تماس با ما :
09127423874
9:30am - 6:00pm

چاپ جعبه شیرینی

چاپ جعبه شیرینی بهترین راه برای حمل شیرینی و همچنین بهداشتی نگه داشتن آن است.شیرینی جز محصولاتی می باشد که در تمام فصول و زمان ها مصرف بالایی دارد.

از جشن عروسی گرفته تا مراسم عزاداری و اعیاد و... همه از شیرینی استفاده می کنند، پس در نظر گرفتن یک بسته بندی مناسب برای این محصول متناسب با محل مصرف آن بسیار ضروری می باشد نکته مهم در چاپ جعبه شیرینی، بهداشتی بودن آن است که باید از تماس مستقیم شیرینی با جعبه جلوگیری کرد و حتما لایه زیرین جعبه که شیرینی بر روی آن قرار می گیرد باید با لایه پلی اتیلن پوشش داده شود.

چاپ جعبه شیرینی بهترین راه برای حمل شیرینی و همچنین بهداشتی نگه داشتن آن است.شیرینی جز محصولاتی می باشد که در تمام فصول و زمان ها مصرف بالایی دارد. از جشن عروسی گرفته تا مراسم عزاداری و اعیاد و... همه از شیرینی استفاده می کنند، پس در نظر گرفتن یک بسته بندی مناسب برای این محصول متناسب با محل مصرف آن بسیار ضروری می باشد نکته مهم در چاپ جعبه شیرینی، بهداشتی بودن آن است که باید از تماس مستقیم شیرینی با جعبه جلوگیری کرد و حتما لایه زیرین جعبه که شیرینی بر روی آن قرار می گیرد باید با لایه پلی اتیلن پوشش داده شود. از عوامل مهم در جذب مشتری علاوه بر کیفیت خود شیرینی بهره بردن از یک بسته بندی مناسب است.

چاپ جعبه شیرینی باید به گونه ای باشد که برند و نام قنادی را در ذهن بیننده حک نماید. عموم مردم در همه جا از شیرینی مصرف می کنند و در صورت رضایت از محصول دوست دارند محل و نام قنادی را در ذهن نگه دارند که این کار می تواند توسط یک طرح بسته بندی جذاب انجام شود.

نکات فنی در چاپ جعبه شیرینی

جعبه های شیرینی در سایز های نیم کیلویی، یک کیلویی،1.5 کیلویی و 2 کیلویی چاپ و تولید می شوند همچنین چاپ جعبه های کیک نیز دارای سایز کوچک، متوسط و بزرگ می باشد. چاپ و تولید جعبه شیرینی از دو قسمت تشکیل می شود: چاپ درب جعبه بر روی مقوا پشت طوسی یا ایندر برد انجام می شود که میتواند به صورت 2 رنگ، 4 رنگ و یا 2رنگ و یا 3 رنگ ترکیبی باشد گرماژ مقوا مصرفی باید طوری انتخاب شود که خیلی نازک و یا خیلی ضخیم نشود زیرا مقوا نازک استحکام و ایستایی جعبه را کاهش می دهد و مقوا ضخیم هزینه اضافی محسوب می شود.

مقوا مناسب برای جعبه شیرینی مقوا 280 گرم می باشد. پس از چاپ درب جعبه می توان برروی آن سلفون، طلاکوبو برجسته کاری انجام داد تا جلوه زیبا تری داشته باشد.

در برخی موارد بنابه درخواست مشتری می توان بر روی درب جعبه پنجره قرار داد تا بخشی از شیرینی دیده شود که این کار نیز جلوه خاص خود را دارد اما باید توجه کرد که پنجره را با یک لایه نایلون پوشاند تا از ورود گرد و غبار و یا شی خارجی به داخل جعبه جلوگیری کرد. بخش بعدی در چاپ و تولید جعبه شیرینی انتخاب دوبلکس بهداشتی و یا همان زیره می باشد. زیره یک مقوا 3 لایه متشکل از مغزی لایه پلی اتیلن داخلی و لایه کاغذ سوپر یا متالایز خارجی می باشد. این مقوا وظیفه نگهداری شیرینی را دارد که باید استحکام لازم را داشته باشد و حتما دارای لایه پلی اتیلن باشد.

این نکته را در نظر بگیرید که هیچ گونه چاپی بر روی زیره انجام نمی شود و تنها بر روی درب جعبه می توان طرح مورد نظر و اطلاعاتی مانند لوگو، آدرس و ... را چاپ کرد.

چاپ و تولید زیره کیک

با توجه به پیشرفت های صورت گرفته در سال های اخیر امکان چاپ و تولید انواع زیره کیک با لوگو و طرح اختصاصی فراهم شده است. چاپ زیره کیک بر روی مقوا یا کاغذ گلاسه انجام می شود و سپس آن کاغذ چاپ شده بر روی دوبلکس بهداشتی لمینت می گردد و توسط دستگاه مخصوص تیغ زنی شده و در اندازه های مختلف زیره کیک تولید می شود.

نکته در چاپ زیره کیک این است که حتما باید بر روی مقوا یا گلاسه چاپ شده سلفون کشیده تا از ارتباط مستقیم کیک با لایه کاغذ جلوگیری شود. چاپ زیره کیک نیز برد تبلیغاتی بالایی دارد زیرا کیک ها معمولا برای جشن های تولد استفاده می شود و این باعث می شود تا برند شما توسط افراد زیادی دیده شود.

فرم ارسال نظر

لطفا نظر خود را وارد کنید

تمام حقوق و مطالب منتشر شده در اینجا برای چاپ سه پاس محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد

طراحی سایت وب هانا